Volvo Nord Auto Olsztyn

Autoryzowany Dealer oraz Serwis marki Volvo w Olsztynie. Sprawdź ofertę nowych aut Volvo oraz używanych pojazdów marki wybranych do programu Volvo Selekt. Zadbamy także o posprzedażową obsługę aut marki Volvo.

————————————————————————————————————————–

Volvo Electric Breakfast Olsztyn

Volvo Electric Day Breakfast to cykl spotkań biznesowych poświęconych ekologii.
Zapraszamy w każdy piątek od 21 stycznia do 25 lutego 2022 roku.

————————————————————————————————————————–

Aby uniknąć wysokiej kary pieniężnej za brak badań technicznych, Nord Auto zachęca do sprawdzenia Dowodu Rejestracyjnego już dziś!

Szerokiej Drogi!

Sprawdź szczegóły

————————————————————————————————————————–

Informacje o możliwości zezłomowania pojazdów

—————————————————————————————————————————

Przechowywanie opon Olsztyn

Opony to jedne z najważniejszych części samochodowych. To właśnie od nich w dużej mierze zależy bezpieczeństwo na drodze. Dobra opona to przede wszystkim ta odpowiednio przechowywana. Wyłącznie wtedy ten element ogumienia jest w stanie zadbać o nasze bezpieczeństwo i komfort w czasie jazdy.

Czytaj dalej

Volvo leasing

Marzysz o własnym samochodzie marki Volvo? Chciałbyś zasiąść za kierownicą nowego modelu lub tego kilkuletniego, ale niestety nie możesz sobie pozwolić na tak duży, jednorazowy wydatek?

Czytaj dalej

Volvo assistance Polska

Volvo Assistance to usługa obejmująca pomoc w nagłych i często niespodziewanych sytuacjach na drodze. Decydując się na skorzystanie z tej oferty, mogą Państwo liczyć na pomoc przez całą dobę, 365 dni w ciągu roku.

Czytaj dalej

Czyszczenie i sprzątanie samochodu

Zapraszamy wszystkich właścicieli samochodów do naszego punktu NordAuto w Olsztynie. To tam sprawimy, że każdy pojazd z zewnątrz i wewnątrz będzie wyglądać, jak nowy.

Czytaj dalej

Serwis szyb Volvo

Szyby samochodowe każdego dnia narażone są na liczne defekty spowodowane nawet najmniejszymi odpryskami kamieni spod kół innych pojazdów.

Czytaj dalej

Ncap Volvo

Czy wiesz, że Volvo od lat uznawane jest za producenta jednych z najbezpieczniejszych pojazdów na rynku? Świadczą o tym wysokie oceny uzyskiwane przez poszczególne modele w testach, między innymi prowadzonych przez Euro NCAP, czyli European New Car Assessment Programme.

Czytaj dalej

Serwis blacharsko-lakierniczy

Serwis blacharsko-lakierniczy samochodów marki Volvo NordAuto w Olsztynie zapewnia swoim klientom możliwość skorzystania z usług w przypadku jakichkolwiek kłopotów z karoserią pojazdu.

Czytaj dalej

Warsztat samochodowy Olsztyn

Pracownicy idealnego serwisu powinni znać Twoje auto od podszewki. Do tego konieczne jest ciągłe podnoszenie kwalifikacji i zdobywanie wiedzy, jak również dostęp do najnowszych, zaawansowanych narzędzi diagnostycznych. Twoje wymagania na pewno spełni Nord Auto.

Czytaj dalej

Mechanik Olsztyn

Szukasz najlepszego warsztatu i świetnego mechanika? Olsztyn nie różni się od innych miast: możesz kierować się kryterium odległości, polecenia lub specjalizacji. Jeśli chcesz kompleksowo zadbać o swoje auto, a najważniejszym wyznacznikiem jest dla Ciebie jakość wykonania usługi, skontaktuj się z Nord Auto Olsztyn.

Czytaj dalej

Samochody hybrydowe Olsztyn

Nowoczesne samochody hybrydowe gwarantują doskonałe połączenie ekonomicznego napędu elektrycznego z wydajnym silnikiem benzynowym.

Czytaj dalej

Samochody elektryczne Olsztyn

W naszym salonie otrzymają Państwo kompleksowe wsparcie w znalezieniu wymarzonego auta. Od wielu lat prowadzimy punkt Volvo w Olsztynie, w którym sprzedajemy najnowsze auta z linii producenta.

Czytaj dalej

Jak zabezpieczyć się przed nieuczciwymi sprzedawcami aut

Zaufanie klienta to podstawowy kapitał każdego sprzedającego. Niestety, w branży obrotu samochodami używanymi nie jest to często spotykana sytuacja. Kupujący są z zasady nastawieni bardzo nieufnie.

Czytaj dalej

Rozliczenie szkody z oc sprawcy

Wypadek na drodze może przydarzyć się każdemu – nawet najbardziej ostrożnemu kierowcy. Często jest tak, że nie mamy wpływu na zachowanie pozostałych uczestników ruchu.

Czytaj dalej

Elektryk samochodowy Olsztyn

Najnowocześniejsze auta, jak również modele kilkunastoletnie w dużej mierze składają się z elektroniki. Ponadto coraz częściej wyposaża się je w różnego rodzaju czujniki. We współczesnych samochodach znaleźć możemy chociażby komputer pokładowy, system ABS, układ klimatyzacji, kamery cofania czy zintegrowaną nawigację.

Czytaj dalej

Klimatyzacja samochodowa Olsztyn

Samochód bez klimatyzacji? Pod koniec drugiej dekady XXI wieku to niemal niemożliwe. Zwłaszcza że instalacja klimatyzacyjna znacznie podnosi komfort jazdy, a co za tym idzie – samopoczucie kierowcy oraz pasażerów. Aby działała prawidłowo i dostarczała świeżego, wolnego od zanieczyszczeń powietrza o odpowiedniej temperaturze, należy pamiętać o regularnych przeglądach. Jeśli jeździsz Volvo, możesz powierzyć ich wykonanie naszemu serwisowi.

Czytaj dalej

Wymiana opon Olsztyn

Wymiana opon w samochodzie może wydawać się z pozoru prostą czynnością, natomiast wykonana w sposób nieprawidłowy zagraża nie tylko naszemu bezpieczeństwu, ale również innym uczestnikom ruchu drogowego. Dostosowanie odpowiedniego ogumienia pojazdu do panującej pory roku jest w tym przypadku kwestią kluczową.

Czytaj dalej

Wulkanizacja opon Olsztyn

Profesjonalne usługi naprawcze pozwalają pozbyć się drobnych uszkodzeń i rozszczelnień opon. W ten sposób odzyskują one swoją sprawność, co oczywiście ma wpływ na komfort oraz bezpieczeństwo jazdy. W Nord Auto usługi te wykonujemy na kilka różnych sposobów. Kierowane są do posiadaczy samochodów marki Volvo.

Czytaj dalej

Zdobywca prestiżowej nagrody Car of the Year 2018

Podczas największych targów motoryzacyjnych 2018 w Genewie, nowe Volvo XC40 zostawiło w tyle konkurencyjne marki. Ten kompaktowy, miejski SUV został nagrodzony prestiżowym tytułem Car Of The Year 2018 zdobywając aż 325 punktów!

Czytaj dalej

Technologie bezpieczeństwa Volvo

Wraz z postępem technologii, inżynierowie samochodowi starają się osiągać coraz to lepsze wyniki w rankingu bezpieczeństwa. Za bezpieczną jazdę odpowiadają już nie tylko elementy konstrukcyjne auta jak szkielet czy zastosowane poduszki powietrzne.

Czytaj dalej

Volvo Selekt – najwyższa jakość

Marka Volvo rozpoczęła swój nowy program sprzedażowy samochodów używanych – Volvo Selekt. Swoim zasięgiem obejmie on wszystkich autoryzowanych dealerów Volvo z całej Europy.

Czytaj dalej

Nie znalazłeś wymarzonego auta? Napisz do nas lub zadzwoń 89 672 40 41
Skontaktuj się z nami

Zapytaj o szczegóły

Odezwiemy się do Ciebie w ciągu 2 godzin

Więcej › Jeżeli wyrazi Pan/Pani zgodę, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane przez administratora - Volvo Car Poland sp. z o.o., Warszawa (02-884), ul. Puławska 558/560 (VCP), na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO), w celu marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo. Informujemy, że: podanie danych jest dobrowolne, może Pan/Pani w każdej chwili wycofać zgodę (w tym przy użyciu danych kontaktowych administratora lub inspektora ochrony danych), wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, z inspektorem ochrony danych VCP może się Pan/Pani skontaktować przy użyciu adresu mailowego: globdpo@volvocars.com, odbiorcami Pana/Pani danych osobowych będą podmioty świadczące usługi na rzecz VCP, w tym: dostawcy usług marketingowych i IT, autoryzowani dealerzy Volvo, podmioty z grupy kapitałowej Volvo oraz partnerzy oferujący produkty Volvo Car Financial Services (np. kredyty, leasingi i ubezpieczenia), dane osobowe będą przechowywane nie dłużej niż przez 30 lat, przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i przeniesienia (wniosek o realizację tych uprawnień można złożyć pod adresem: https://www.volvocars.com/pl/forms/subject-rights-request-form), a także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane również w formie profilowania online i profilowania społecznościowego, które będzie polegało na zbieraniu i agregowaniu Pana/Pani danych w celu stworzenia profilu klienta i przedstawiania materiałów reklamowych i ofert lepiej dostosowanych do Pana/Pani potrzeb. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych w sieci Volvo zamieściliśmy na stronie: https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa), lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez kontakt głosowy na podany przeze mnie numer telefonu, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci. Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa) lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej, a także za pomocą wiadomości SMS, na podany przeze mnie adres e-mail lub numer telefonu komórkowego. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci. Mniej ‹

* Dane konieczne do podania w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, przy czym spośród danych: numer telefonu i adres e-mail wystarczy podanie tylko jednej z tych danych wraz z zaznaczeniem odpowiedniej zgody poniżej (druga zgoda jest zgodą na kontakt telefoniczny, zaś trzecia zgoda jest zgodą na kontakt mailowy). Pierwsza z poniższych zgód jest konieczna do zaznaczenia w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, niezależnie od tego, czy podany zostanie numer telefonu czy adres e-mail.

Dealer Nord Auto otrzymał twoją wiadomość

Wszystko poszło zgodnie z planem. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin
|
Nord Auto

Używamy plików cookie, aby maksymalnie ułatwić Państwu korzystanie z naszej witryny internetowej, w tym także w celu dostosowania jej zawartości i reklam do Państwa preferencji, oferowania funkcji mediów społecznościowych oraz w celu analizy ruchu. Pliki cookie obejmują pliki związane z kierowaniem treści oraz pliki do zaawansowanej analityki. Więcej informacji podano w sekcji Informacje na stronie z opisem plików cookie. Klikając Akceptuj, wyrażają Państwo zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby zmienić rodzaj wykorzystywanych przez nas plików cookie, prosimy kliknąć „Ustawienia plików cookie”.

ZAAKCEPTUJ WSZYSTKIE
DOSTOSUJ
USTAWIENIA PLIKÓW COOKIE
ZAWSZE
AKTYWNE

Te pliki cookie są niezbędne do działania naszej witryny internetowej i nie można ich wyłączyć w naszych systemach. Zazwyczaj są one ustawiane tylko w odpowiedzi na działania podejmowane przez użytkownika w celu zgłoszenia żądania wykonania określonej usługi, takie jak ustawienie preferencji w zakresie prywatności, zalogowanie się lub wypełnienie formularza. Użytkownik może określić w ustawieniach swojej przeglądarki, czy chce blokować tego typu pliki cookie lub być o nich ostrzegany, ale niektóre części witryny nie będą wówczas działać.

POMIAR WYDAJNOŚCI

Te pliki cookie pozwalają nam na zliczanie wizyt i źródeł ruchu w naszej witrynie, dzięki czemu możemy mierzyć i usprawniać jej działanie. Dzięki nim możemy dowiedzieć się, które strony są najbardziej, a które najmniej popularne, a także zrozumieć, jak odwiedzający poruszają się po naszej witrynie. Wszystkie dane gromadzone przez te pliki cookie są agregowane, w związku z czym pozostają anonimowe. Jeśli użytkownik nie wyrazi zgody na stosowanie tych plików cookie, nie będziemy wiedzieć, kiedy odwiedził naszą witrynę ani nie będziemy w stanie monitorować jej działania.

PERSONALIZACJA REKLAM

Pliki ‘cookies’ (tzw. ciasteczka) są wykorzystywane w reklamach Volvo na stronach internetowych stron trzecich, w tym w mediach społecznościowych, i służą nam do mierzenia efektywności kampanii reklamowych. Pozwalają nam dopasowywać treści reklamowe do indywidualnego odbiorcy i ułatwiają kontakt z nami, także poprzez inne kanały komunikacji (e-mail, aplikacja Volvo Cars, media społecznościowe itd.). W przypadku odrzucenia zgody na ich działanie, reklamy (także nasze) będą wciąż pojawiały się podczas przeglądania stron internetowych, a informacje marketingowe będą nadal przesyłane zgodnie z wyrażoną zgodą, jednak treści reklamowe nie będą dobrane indywidualnie i przez to mniej dopasowane do odbiorcy.