Dealer samochodów hybrydowych w Olsztynie

Nowoczesne samochody hybrydowe gwarantują doskonałe połączenie ekonomicznego napędu elektrycznego z wydajnym silnikiem benzynowym. Obsługują one różne tryby jazdy, między którymi kierowca może łatwo się przełączać. W ofercie Nord Auto znajdują się zarówno nowe, jak i używane pojazdy korzystające z tych rozwiązań.

Auta hybrydowe do jazdy miejskiej i terenowej

 

Nasz salon to najlepsze miejsce w Olsztynie do zakupu hybrydy. Szeroka, bardzo zróżnicowana oferta stwarza doskonałą okazję do tego, by z przytupem wejść w przyszłość. Zwłaszcza że samochód hybrydowy to coś więcej, niż zwykłe „cztery kółka”.

 

Wszystko za sprawą wykorzystanych technologii, które decydują o wyjątkowości aut marki Volvo. Twin Engine, czyli system hybrydowy typu plug-in, stanowią połączenie wysokiej mocy silnika spalinowego z ekonomiką napędu elektrycznego. Przekłada się to na olbrzymią elastyczność oraz niezapomniane wrażenia z jazdy.

W Nord Auto Olsztyn oferujemy nowe i używane auta hybrydowe marki Volvo. Obsługują one aż trzy tryby, które pozwalają dostosować zachowanie pojazdu do własnych potrzeb, a także aktualnych warunków na drodze. W trybie Pure pojazd porusza się wyłącznie z użyciem silnika elektrycznego. Zapewnia więc zerową emisję spalin oraz bardzo cichą jazdę. Taki tryb doskonale nadaje się do jazdy miejskiej – na przykład z domu do pracy i z powrotem.

 

Dla uzyskania wyższej mocy przygotowany został tryb Power, który łączy moc napędu elektrycznego i spalinowego. W ten sposób zwiększa się moc pojazdu, a kierowca może liczyć na sportowe doznania. W trybie Hybrid system z jednej strony maksymalizuje moc, a z drugiej minimalizuje poziom emisji spalin. Stwarza więc warunki do optymalnej jazdy w praktycznie każdych warunkach.

 

To jednak nie wszystko. W olsztyńskim salonie Nord Auto oferujemy samochody zaprojektowane w taki sposób, aby korzystanie z nich okazało się niezwykle proste i wygodne. Doskonale widać to w przypadku ładowania napędu hybrydowego. Może odbyć się to na specjalnej stacji ładowania lub z wykorzystaniem domowej sieci elektrycznej. Wystarczy jedynie podłączyć auto do gniazdka.

 

 

Samochody hybrydowe w Nord Auto Olsztyn

 

 Przygotowaliśmy oferty dostosowane do potrzeb wielu kierowców – zarówno tych poszukujących zwinnych samochodów miejskich, jak i zwolenników większych pojazdów. Nasz konfigurator pozwala na wybór swojego własnego Volvo z każdej kategorii.

 

Do tego dochodzą atrakcyjne opcje finansowania. Klientom prywatnym proponujemy korzystne warunki kredytowania, z możliwości wykorzystania auta przez dowolne osoby (bez względu na stan cywilny i pokrewieństwo).

Przedsiębiorcy mogą natomiast kupić samochód hybrydowy w leasingu lub poprzez program Volvo Easy Lease, w ramach którego firmy korzystają z wielu rabatów i upustów na usługi dodatkowe. Nord Auto Olsztyn zapewnia także dostęp do bogatych pakietów ubezpieczeń oraz programu Care by Volvo. Jest to usługa abonamentowa dla osób fizycznych i firm, gwarantująca mnóstwo korzyści. Kierowcy mogą liczyć nie tylko na ubezpieczenia, ale również okresowe przeglądy, komplet opon zimowych, usługi Concierge czy też możliwość zmiany samochodu co 24 miesiące.

 

Auta hybrydowe zadecydują o przyszłości motoryzacji. Przygotowane zostały dla świadomych kierowców, którzy nie tylko chcą uzyskać wysoki komfort jazdy, ale również pragną wziąć udział w ograniczaniu emisji spalin i zmniejszania śladu ekologicznego. Wszystko to dla naszej planety.

Skontaktujemy się z Tobą

Masz pytanie? Wypełnij poniższy formularz, skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe.

Zobacz również