Nowoczesne samochody hybrydowe gwarantują doskonałe połączenie ekonomicznego napędu elektrycznego z wydajnym silnikiem benzynowym. Obsługują one różne tryby jazdy, między którymi kierowca może łatwo się przełączać. W ofercie Nord Auto znajdują się zarówno nowe, jak i używane pojazdy korzystające z tych rozwiązań.

 

Auta hybrydowe do jazdy miejskiej i terenowej

 

Nasz salon to najlepsze miejsce w Olsztynie do zakupu hybrydy. Szeroka, bardzo zróżnicowana oferta stwarza doskonałą okazję do tego, by z przytupem wejść w przyszłość. Zwłaszcza że samochód hybrydowy to coś więcej, niż zwykłe „cztery kółka”.

 

Wszystko za sprawą wykorzystanych technologii, które decydują o wyjątkowości aut marki Volvo. Twin Engine, czyli system hybrydowy typu plug-in, stanowią połączenie wysokiej mocy silnika spalinowego z ekonomiką napędu elektrycznego. Przekłada się to na olbrzymią elastyczność oraz niezapomniane wrażenia z jazdy.

W Nord Auto Olsztyn oferujemy nowe i używane auta hybrydowe marki Volvo. Obsługują one aż trzy tryby, które pozwalają dostosować zachowanie pojazdu do własnych potrzeb, a także aktualnych warunków na drodze. W trybie Pure pojazd porusza się wyłącznie z użyciem silnika elektrycznego. Zapewnia więc zerową emisję spalin oraz bardzo cichą jazdę. Taki tryb doskonale nadaje się do jazdy miejskiej – na przykład z domu do pracy i z powrotem.

 

Dla uzyskania wyższej mocy przygotowany został tryb Power, który łączy moc napędu elektrycznego i spalinowego. W ten sposób zwiększa się moc pojazdu, a kierowca może liczyć na sportowe doznania. W trybie Hybrid system z jednej strony maksymalizuje moc, a z drugiej minimalizuje poziom emisji spalin. Stwarza więc warunki do optymalnej jazdy w praktycznie każdych warunkach.

 

To jednak nie wszystko. W olsztyńskim salonie Nord Auto oferujemy samochody zaprojektowane w taki sposób, aby korzystanie z nich okazało się niezwykle proste i wygodne. Doskonale widać to w przypadku ładowania napędu hybrydowego. Może odbyć się to na specjalnej stacji ładowania lub z wykorzystaniem domowej sieci elektrycznej. Wystarczy jedynie podłączyć auto do gniazdka.

 

 

Samochody hybrydowe w Nord Auto Olsztyn

 

 Przygotowaliśmy oferty dostosowane do potrzeb wielu kierowców – zarówno tych poszukujących zwinnych samochodów miejskich, jak i zwolenników większych pojazdów. Nasz konfigurator pozwala na wybór swojego własnego Volvo z każdej kategorii.

 

Do tego dochodzą atrakcyjne opcje finansowania. Klientom prywatnym proponujemy korzystne warunki kredytowania, z możliwości wykorzystania auta przez dowolne osoby (bez względu na stan cywilny i pokrewieństwo).

Przedsiębiorcy mogą natomiast kupić samochód hybrydowy w leasingu lub poprzez program Volvo Easy Lease, w ramach którego firmy korzystają z wielu rabatów i upustów na usługi dodatkowe. Nord Auto Olsztyn zapewnia także dostęp do bogatych pakietów ubezpieczeń oraz programu Care by Volvo. Jest to usługa abonamentowa dla osób fizycznych i firm, gwarantująca mnóstwo korzyści. Kierowcy mogą liczyć nie tylko na ubezpieczenia, ale również okresowe przeglądy, komplet opon zimowych, usługi Concierge czy też możliwość zmiany samochodu co 24 miesiące.

 

Auta hybrydowe zadecydują o przyszłości motoryzacji. Przygotowane zostały dla świadomych kierowców, którzy nie tylko chcą uzyskać wysoki komfort jazdy, ale również pragną wziąć udział w ograniczaniu emisji spalin i zmniejszania śladu ekologicznego. Wszystko to dla naszej planety.

Nie znalazłeś wymarzonego auta? Napisz do nas lub zadzwoń 89 672 40 41
Skontaktuj się z nami

Zapytaj o szczegóły

Odezwiemy się do Ciebie w ciągu 2 godzin

Więcej › Jeżeli wyrazi Pan/Pani zgodę, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane przez administratora - Volvo Car Poland sp. z o.o., Warszawa (02-884), ul. Puławska 558/560 (VCP), na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO), w celu marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo. Informujemy, że: podanie danych jest dobrowolne, może Pan/Pani w każdej chwili wycofać zgodę (w tym przy użyciu danych kontaktowych administratora lub inspektora ochrony danych), wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, z inspektorem ochrony danych VCP może się Pan/Pani skontaktować przy użyciu adresu mailowego: globdpo@volvocars.com, odbiorcami Pana/Pani danych osobowych będą podmioty świadczące usługi na rzecz VCP, w tym: dostawcy usług marketingowych i IT, autoryzowani dealerzy Volvo, podmioty z grupy kapitałowej Volvo oraz partnerzy oferujący produkty Volvo Car Financial Services (np. kredyty, leasingi i ubezpieczenia), dane osobowe będą przechowywane nie dłużej niż przez 30 lat, przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i przeniesienia (wniosek o realizację tych uprawnień można złożyć pod adresem: https://www.volvocars.com/pl/forms/subject-rights-request-form), a także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane również w formie profilowania online i profilowania społecznościowego, które będzie polegało na zbieraniu i agregowaniu Pana/Pani danych w celu stworzenia profilu klienta i przedstawiania materiałów reklamowych i ofert lepiej dostosowanych do Pana/Pani potrzeb. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych w sieci Volvo zamieściliśmy na stronie: https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa), lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez kontakt głosowy na podany przeze mnie numer telefonu, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci. Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa) lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej, a także za pomocą wiadomości SMS, na podany przeze mnie adres e-mail lub numer telefonu komórkowego. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci. Mniej ‹

* Dane konieczne do podania w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, przy czym spośród danych: numer telefonu i adres e-mail wystarczy podanie tylko jednej z tych danych wraz z zaznaczeniem odpowiedniej zgody poniżej (druga zgoda jest zgodą na kontakt telefoniczny, zaś trzecia zgoda jest zgodą na kontakt mailowy). Pierwsza z poniższych zgód jest konieczna do zaznaczenia w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, niezależnie od tego, czy podany zostanie numer telefonu czy adres e-mail.

Dealer Nord Auto otrzymał twoją wiadomość

Wszystko poszło zgodnie z planem. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin