Leasing dla samochodów marki Volvo – NordAuto w Olsztynie

Marzysz o własnym samochodzie marki Volvo? Chciałbyś zasiąść za kierownicą nowego modelu lub tego kilkuletniego, ale niestety nie możesz sobie pozwolić na tak duży, jednorazowy wydatek? W takim razie postaw na klasyczny leasing Volvo, jaki oferuje swoim klientom NordAuto w Olsztynie. Oferta ta skierowana jest dla wszystkich właścicieli firm, którzy cenią sobie tradycyjne rozwiązania leasingowe i obsługę na najwyższym poziomie świadczoną przez doświadczonych specjalistów.

Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy niezwykle atrakcyjną ofertę leasingu nowego lub używanego auta marki Volvo. Zapewniamy Cię o możliwości dokonania opłaty wstępnej na poziomie od 0 do 45 procent wartości pojazdu. Dzięki temu już na początku możesz mocno ograniczyć koszt miesięcznej raty.

Chcemy jednak dodać, że proponujemy leasing Volvo dla firm o bardzo elastycznym okresie finansowania od 24 do 72 miesięcy. Decyzja rozbicia rat na 72 miesiące, a dodatkowo uiszczenie wpłaty własnej sprawi, że kwota każdej raty będzie niewielka. Chcemy podkreślić, że wszyscy nasi klienci biznesowi mają szansę wybrać auta nowe i używane. W przypadku tych drugich zapewniamy o ich stuprocentowej sprawności i gotowości do służenia właścicielowi przez wiele lat.

Korzyści z leasingu w Volvo

Dlaczego warto postawić na leasing Volvo w NordAuto w Olsztynie? Ponieważ możesz skorzystać z oferty z sumą opłat wynoszącą nawet 100 procent w zależności od wybranego modelu. Co to oznacza dla Ciebie? System ratalny nie zwiększy faktycznego kosztu zakupu pojazdu! To nie wszystko, na decyzję kredytową poczekasz zaledwie godzinę, a wszelkie warunki leasingowe będą dostosowane do Twoich potrzeb!

Chcemy Ci zaproponować możliwość wyboru waluty, u nas nie zapłacisz tylko w złotówkach, ale również w euro. Leasing nowych i używanych Volvo w NordAuto to także możliwość załatwienia wszelkich formalności u dealera, nie tylko związanych z podpisaniem umowy. W naszym salonie dokonasz także rejestracji i ubezpieczysz pojazd! Zachęcamy do skorzystania z naszych usług.

Nie znalazłeś wymarzonego auta? Napisz do nas lub zadzwoń 89 672 40 41
Skontaktuj się z nami

Zapytaj o szczegóły

Odezwiemy się do Ciebie w ciągu 2 godzin

Więcej › Jeżeli wyrazi Pan/Pani zgodę, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane przez administratora - Volvo Car Poland sp. z o.o., Warszawa (02-884), ul. Puławska 558/560 (VCP), na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO), w celu marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo. Informujemy, że: podanie danych jest dobrowolne, może Pan/Pani w każdej chwili wycofać zgodę (w tym przy użyciu danych kontaktowych administratora lub inspektora ochrony danych), wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, z inspektorem ochrony danych VCP może się Pan/Pani skontaktować przy użyciu adresu mailowego: globdpo@volvocars.com, odbiorcami Pana/Pani danych osobowych będą podmioty świadczące usługi na rzecz VCP, w tym: dostawcy usług marketingowych i IT, autoryzowani dealerzy Volvo, podmioty z grupy kapitałowej Volvo oraz partnerzy oferujący produkty Volvo Car Financial Services (np. kredyty, leasingi i ubezpieczenia), dane osobowe będą przechowywane nie dłużej niż przez 30 lat, przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i przeniesienia (wniosek o realizację tych uprawnień można złożyć pod adresem: https://www.volvocars.com/pl/forms/subject-rights-request-form), a także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane również w formie profilowania online i profilowania społecznościowego, które będzie polegało na zbieraniu i agregowaniu Pana/Pani danych w celu stworzenia profilu klienta i przedstawiania materiałów reklamowych i ofert lepiej dostosowanych do Pana/Pani potrzeb. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych w sieci Volvo zamieściliśmy na stronie: https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa), lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez kontakt głosowy na podany przeze mnie numer telefonu, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci. Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa) lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej, a także za pomocą wiadomości SMS, na podany przeze mnie adres e-mail lub numer telefonu komórkowego. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci. Mniej ‹

* Dane konieczne do podania w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, przy czym spośród danych: numer telefonu i adres e-mail wystarczy podanie tylko jednej z tych danych wraz z zaznaczeniem odpowiedniej zgody poniżej (druga zgoda jest zgodą na kontakt telefoniczny, zaś trzecia zgoda jest zgodą na kontakt mailowy). Pierwsza z poniższych zgód jest konieczna do zaznaczenia w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, niezależnie od tego, czy podany zostanie numer telefonu czy adres e-mail.

Dealer Nord Auto otrzymał twoją wiadomość

Wszystko poszło zgodnie z planem. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin