Zdobywca prestiżowej nagrody - Car Of The Year 2018

Podczas największych targów motoryzacyjnych 2018 w Genewie, nowe Volvo XC40 zostawiło w tyle konkurencyjne marki. Ten kompaktowy, miejski SUV został nagrodzony prestiżowym tytułem Car Of The Year 2018 zdobywając aż 325 punktów! Osobowy crossover produkowany przez szwedzką markę Volvo Car Corporation to pełne praktycznych rozwiązań auto, stworzone z myślą o codziennych potrzebach miejskiego kierowcy.

 

Nowe Volvo XC40 – zaprojektowane z myślą o Tobie

 

Volvo XC40 to wytrzymałość, najwyższa jakość, bezpieczeństwo i nowoczesne podejście do designu. To, co wyróżnia ten model samochodu to przede wszystkim silniki połączone z napędem na cztery koła – T5 i D5. Kompaktowe wymiary – 4,4 metra długości, szerokość na 1,8 metra, przez co model okazuje się nieoceniony podczas jazdy po mieście. Co więcej? Wysokość wewnętrznej kabiny na 1,6 metra, inteligentne rozplanowanie wnętrza, dzięki czemu Volvo XC40 zyskuje dodatkową przestrzeń. Nowe Volvo XC40 to także pojemny bagażnik, składana podłoga, którą możemy dopasować do rodzaju przewożonego ładunku. Dodatkowo, do wysokości tylnych oparć załadujemy 479 litrów bagażu, co bez wątpienia przyda się podczas rodzinnych podróży i wycieczek za miasto. Przemyślane schowki, czujniki parkowania i przejrzysty ekran centralny wewnątrz kabiny to inne nowości tego modelu. Warto wspomnieć również o 13 głośnikach połączonych z niskotonowym głośnikiem wentylowanym – Air Woofer Technology, który zapewnia doskonałe brzmienie i maksimum miejsca na podręczne drobiazgi.

 

Volvo XC40 – wersja współczesna i sportowa

 

Volvo XC40 dostępne jest w dwóch wersjach – wersji współczesnej Momentum i sportowej R-Design. Z tą pierwszą otrzymasz szeroką paletę lakierów nadwozia, w większości kontrastującej z białym dachem, a także wyprofilowane fotele pokryte elegancką skórzaną tapicerką. Z kolei wersja sportowa to Volvo wyposażone w czarne elementy nadwozia, duże aluminiowe obręcze, a także wygodne fotele. Ta wersja Volvo XC40 to także sportowa kierownica z opcjonalnymi łopatkami zmiany biegów i czarną podsufitką.
Sprawdź wnętrze nowego kompaktowego SUV-a i już dziś wypróbuj u autoryzowanego dealera nowe Volvo XC40, okrzyknięte samochodem roku 2018.

Skontaktujemy się z Tobą

Masz pytanie? Wypełnij poniższy formularz, skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe.

Zobacz również