Czyszczenie samochodów – NordAuto Olsztyn

Zapraszamy wszystkich właścicieli samochodów do naszego punktu NordAuto w Olsztynie. To tam sprawimy, że każdy pojazd z zewnątrz i wewnątrz będzie wyglądać, jak nowy. Wszystko dlatego, że oferujemy naszym klientom profesjonalne czyszczenie przy użyciu specjalistycznych środków chemicznych od renomowanych dostawców.

Zadbamy zarówno o wnętrze pojazdu tj. tapicerkę, dywaniki czy podłogę, jak i karoserię wraz z felgami i oponami. Dla nas nie ma znaczenia, jak mocno zabrudzony jest samochód, doprowadzimy go do stanu, w jakim będzie wyglądał, jakby dopiero wyjechał z fabryki. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty wszystkich mieszkańców Olsztyna i okolic!

Trzy pakiety obsługi – Złoty, Srebrny i Brązowy

Aby ułatwić wybór poziomu obsługi, jaką zostanie objęty oddany nam pojazd, przygotowaliśmy trzy pakiety. Pierwszy poziom brązowy, drugi srebrny oraz trzeci, najbogatszy, czyli złoty. Poniżej działania, jakie wykonamy w ramach konkretnego pakietu.

Pakiet brązowy

Zaczynamy od pakietu brązowego, najtańszego i jednocześnie wykonywanego wręcz przy kliencie. Obejmuje on mycie samochodu pianą aktywną, czyszczenie felg specjalnym preparatem usuwającym najcięższe zabrudzenia oraz płukanie wszystkich elementów karoserii.

Pakiet srebrny

W pakiecie srebrnym klient otrzymuje wszystko to, co było w pakiecie brązowym i dodatkowo kosmetykę opon, wewnętrznych tworzyw i tapicerki, czyszczenie szyb na zewnątrz i wewnątrz oraz osuszanie karoserii. Oferta obejmuje także zabezpieczenie uszczelek gumowych, czyszczenie wnętrza samochodu i bagażnika czy czyszczenie dywaników. Szereg wymienionych usług również możemy wykonać przy kliencie, bo nie potrwają one długo.

Pakiet złoty

Najbardziej rozbudowanym pakietem jest złoty. Obejmuje on usługi z pakietu brązowego i srebrnego, a także usuwanie insektów z lakieru, ręczne mycie specjalistycznym szamponem czy usuwanie zabrudzeń ze smoły i asfaltu. Oferta pakietu złotego to także glinkowanie przednich części lakierowanych i osuszanie nadwozia z pomocą delikatnej, bezpiecznej dla lakieru mikrofibry. Sprzątanie samochodu według pakietu złotego obejmie także nabłyszczanie lakieru i kosmetykę zewnętrznych tworzyw nielakierowanych.

Nie znalazłeś wymarzonego auta? Napisz do nas lub zadzwoń 89 672 40 41
Skontaktuj się z nami

Zapytaj o szczegóły

Odezwiemy się do Ciebie w ciągu 2 godzin

Więcej › Jeżeli wyrazi Pan/Pani zgodę, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane przez administratora - Volvo Car Poland sp. z o.o., Warszawa (02-884), ul. Puławska 558/560 (VCP), na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO), w celu marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo. Informujemy, że: podanie danych jest dobrowolne, może Pan/Pani w każdej chwili wycofać zgodę (w tym przy użyciu danych kontaktowych administratora lub inspektora ochrony danych), wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, z inspektorem ochrony danych VCP może się Pan/Pani skontaktować przy użyciu adresu mailowego: globdpo@volvocars.com, odbiorcami Pana/Pani danych osobowych będą podmioty świadczące usługi na rzecz VCP, w tym: dostawcy usług marketingowych i IT, autoryzowani dealerzy Volvo, podmioty z grupy kapitałowej Volvo oraz partnerzy oferujący produkty Volvo Car Financial Services (np. kredyty, leasingi i ubezpieczenia), dane osobowe będą przechowywane nie dłużej niż przez 30 lat, przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i przeniesienia (wniosek o realizację tych uprawnień można złożyć pod adresem: https://www.volvocars.com/pl/forms/subject-rights-request-form), a także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane również w formie profilowania online i profilowania społecznościowego, które będzie polegało na zbieraniu i agregowaniu Pana/Pani danych w celu stworzenia profilu klienta i przedstawiania materiałów reklamowych i ofert lepiej dostosowanych do Pana/Pani potrzeb. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych w sieci Volvo zamieściliśmy na stronie: https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa), lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez kontakt głosowy na podany przeze mnie numer telefonu, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci. Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa) lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej, a także za pomocą wiadomości SMS, na podany przeze mnie adres e-mail lub numer telefonu komórkowego. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci. Mniej ‹

* Dane konieczne do podania w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, przy czym spośród danych: numer telefonu i adres e-mail wystarczy podanie tylko jednej z tych danych wraz z zaznaczeniem odpowiedniej zgody poniżej (druga zgoda jest zgodą na kontakt telefoniczny, zaś trzecia zgoda jest zgodą na kontakt mailowy). Pierwsza z poniższych zgód jest konieczna do zaznaczenia w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, niezależnie od tego, czy podany zostanie numer telefonu czy adres e-mail.

Dealer Nord Auto otrzymał twoją wiadomość

Wszystko poszło zgodnie z planem. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin