Volvo Selekt

Używane Volvo z gwarancją producenta

W Volvo Selekt nie musisz czekać na to, by jeździć swoim Volvo z gwarancją producenta.

Volvo Selekt Gwarancja

Dlaczego warto wybrać Volvo Selekt?

Jako pierwsi w Polsce oferujemy gwarancję producenta na używane Volvo mające nie więcej niż 5 lat.

Wybierz auto idealne dla siebie. Do wyboru masz wiele sprawdzonych modeli Volvo. Zostaw dane, a my skontaktujemy się z Tobą i pomożemy Ci wybrać samochód.

Pewność dzięki kompleksowej kontroli

Każdy samochód w ofercie Volvo Selekt przechodzi przegląd sprawdzający ponad 100 punktów kontrolnych, dzięki któremu możemy zagwarantować Ci bezpieczeństwo i osiągi zgodne z najwyższymi standardami Volvo. Podczas przygotowywania samochodów do sprzedaży korzystamy tylko z oryginalnych części Volvo – tak aby Twoje auto było zawsze w 100 procentach Volvo. Dodatkowo każdy samochód ma przywrócone ustawienia fabryczne i zaktualizowane oprogramowanie. Dzięki tej usłudze, dostępnej jedynie u autoryzowanych Dealerów Volvo, możesz mieć pewność, że Twoje Volvo jest ekonomiczne i bezpieczne.

Używane Volvo w Olsztynie – solidny i tańszy wybór

Volvo Selekt to niezwykle korzystna oferta dla wszystkich kierowców i naszych przyszłych klientów, którzy z różnych powodów nie mogą postawić na nowy pojazd tego producenta. Wszystko po to, aby każdy mógł poczuć przyjemność z jazdy i pełne bezpieczeństwo podczas podróżowania samochodami marki Volvo. Używane auta wcale nie muszą być gorszej jakości tak jak ich podzespoły czy wnętrze.

Wiele zależy od tego, jak poprzedni właściciel użytkował pojazd. W przypadku Volvo Selekt u Nord Auto Olsztyn profesjonaliści wybierają tylko i wyłącznie te samochody, które przeszły szereg kontroli. Możesz więc mieć pewność, że model, na jaki się zdecydowałeś, jest w pełni sprawny i tak pozostanie przez długi czas.

Oczywiście, jak już pisaliśmy, pierwsza umowa nie jest wiążąca. Masz bowiem 30 dni czasu lub maksymalnie 1500 kilometrów do przejechania po odebraniu od nas pojazdu Volvo, aby jeszcze z niego zrezygnować i wymienić na inny model. Chcemy bowiem, abyś wybrał mądrze i dobrze. Dla nas zawsze liczy się zadowolenie klienta z zakupu.

Roczny pakiet Assistance w komplecie dla klientów z Olsztyna

Wszyscy klienci z Olsztyna, którzy zdecydują się na zakup pojazdu marki Volvo w usłudze Selekt, mogą zyskać roczny pakiet Assistance. Ten obejmuje wszystkie usługi związane z holowaniem pojazdu w przypadku jego awarii bez względu na to, w którym miejscu na drodze ta wystąpiła.

Nasi pracownicy dołożą wszelkich starań do tego, aby Twój pojazd trafił do najbliższego serwisu i został tam przygotowany do dalszej jazdy. Jesteśmy do Twojej dyspozycji 7 dni w tygodniu oczywiście przez całą dobę. Co więcej, działamy na terenie całej Unii Europejskiej, o czym już z pewnością wiesz.

Zawsze sprawdzane używane modele marki Volvo w Olsztynie

Chcemy Cię zapewnić, że każdy model wprowadzany do oferty Selekt jest skrupulatnie kontrolowany. Dopiero po testach i sprawdzeniu blisko 100 punktów kontrolnych nasi pracownicy mają pewność, że egzemplarz marki Volvo jest w stu procentach sprawny i oczywiście tylko takie modele trafiają do sprzedaży! Volvo samochody używane to sprawne, komfortowe auta zapewniające bezpieczeństwo i przyjemność z jazdy po mieście, jak i w trasie!

Nie znalazłeś wymarzonego auta? Napisz do nas lub zadzwoń 89 672 40 41
Skontaktuj się z nami

Zapytaj o szczegóły

Odezwiemy się do Ciebie w ciągu 2 godzin

Więcej › Jeżeli wyrazi Pan/Pani zgodę, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane przez administratora - Volvo Car Poland sp. z o.o., Warszawa (02-884), ul. Puławska 558/560 (VCP), na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO), w celu marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo. Informujemy, że: podanie danych jest dobrowolne, może Pan/Pani w każdej chwili wycofać zgodę (w tym przy użyciu danych kontaktowych administratora lub inspektora ochrony danych), wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, z inspektorem ochrony danych VCP może się Pan/Pani skontaktować przy użyciu adresu mailowego: globdpo@volvocars.com, odbiorcami Pana/Pani danych osobowych będą podmioty świadczące usługi na rzecz VCP, w tym: dostawcy usług marketingowych i IT, autoryzowani dealerzy Volvo, podmioty z grupy kapitałowej Volvo oraz partnerzy oferujący produkty Volvo Car Financial Services (np. kredyty, leasingi i ubezpieczenia), dane osobowe będą przechowywane nie dłużej niż przez 30 lat, przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i przeniesienia (wniosek o realizację tych uprawnień można złożyć pod adresem: https://www.volvocars.com/pl/forms/subject-rights-request-form), a także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane również w formie profilowania online i profilowania społecznościowego, które będzie polegało na zbieraniu i agregowaniu Pana/Pani danych w celu stworzenia profilu klienta i przedstawiania materiałów reklamowych i ofert lepiej dostosowanych do Pana/Pani potrzeb. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych w sieci Volvo zamieściliśmy na stronie: https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa), lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez kontakt głosowy na podany przeze mnie numer telefonu, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci. Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa) lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej, a także za pomocą wiadomości SMS, na podany przeze mnie adres e-mail lub numer telefonu komórkowego. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci. Mniej ‹

* Dane konieczne do podania w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, przy czym spośród danych: numer telefonu i adres e-mail wystarczy podanie tylko jednej z tych danych wraz z zaznaczeniem odpowiedniej zgody poniżej (druga zgoda jest zgodą na kontakt telefoniczny, zaś trzecia zgoda jest zgodą na kontakt mailowy). Pierwsza z poniższych zgód jest konieczna do zaznaczenia w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, niezależnie od tego, czy podany zostanie numer telefonu czy adres e-mail.

Dealer Nord Auto otrzymał twoją wiadomość

Wszystko poszło zgodnie z planem. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin