Najwyższa jakość - Volvo Select

Marka Volvo rozpoczęła swój nowy program sprzedażowy samochodów używanych – Volvo Selekt. Swoim zasięgiem obejmie on wszystkich autoryzowanych dealerów Volvo z całej Europy. Program ten skupia się na autach nie starszych niż 5 lat z przebiegiem poniżej 150 000 km. Volvo Selekt to program stworzony z myślą o dostarczeniu klientom najwyższej jakości samochodów, które zostały dokładnie sprawdzone przez wykwalifikowanych pracowników serwisów tejże marki. Auta proponowane w ramach akcji wyróżniają się doskonałym stanem wizualnym, najwyższą sprawnością techniczną, którą potwierdza gwarancja zadowolenia, udzielana na samochody zakupione w programie.

Sprawdzone i aktualne

Klient, który decyduje się na zakup samochodu w ramach programu Volvo Selekt, otrzyma auto w idealnym stanie technicznym i wizualnym, które ma zawsze mniej niż 7 lat i przebieg poniżej 150 000 km. Auta biorące udział w programie zostają poddane ponad 100 czynnościom kontrolnym, gdzie sprawdzane są najważniejsze elementy i podzespoły, a także zaktualizowane oprogramowanie w Autoryzowanym Serwisie Volvo.

Gwarancja i ubezpieczenie

Poza przeglądem technicznym, klient otrzymuje również roczną gwarancję (bez ograniczeń w zakresie przebiegu), która nie obejmuje jedynie części eksploatacyjnych (np. klocki hamulcowe, tarcze hamulcowe, olej). Oferując gwarancję na używane samochody Volvo wyznaczany jest unikalny standard, podobnie jest też w segmencie nowych samochodów, a wszystko za sprawą tego właśnie programu sprzedażowego – Volvo Selekt dostępnego również w olsztyńskim salonie Nord Auto.Program przewiduje również Volvo Assistance na wypadek awarii pojazdu przez okres nie krótszy niż rok od daty zakupu. Dzięki temu ubezpieczeniu klient ma zagwarantowaną pomoc przez całą dobę 7 dni w tygodniu na terenie całej Unii Europejskiej. Niezależnie, czy złapiemy gumę, czy przydarzy nam się wypadek, czy też jesteśmy w trasie lub utknęliśmy na podwórku przed domem – zawsze możemy liczyć na Assistance Volvo Selekt! U autoryzowanego olsztyńskiego dealera Volvo przy ulicy Warszawska 117D możemy bliżej zapoznać się z programem Volvo Selekt i ofertą dostępnych aut. Sprawdź sam!

Gwarantowane zadowolenie z Volvo Selekt

Volvo Selekt to samochody używane z gwarancją, najrozsądniejszy sposób zakupu wysokiej jakości. Biorąc udział w programie masz pewność, że otrzymujesz sprawdzone, zaktualizowane auto, pewne ubezpieczenie i gwarancję zadowolenia z jego użytkowania. Niezależnie, od którego europejskiego dealera kupimy używany samochód Volvo, wszędzie możemy liczyć na dokładnie takie same wysokie standardy tej szwajcarskiej marki.

Skontaktujemy się z Tobą

Masz pytanie? Wypełnij poniższy formularz, skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe.

Zobacz również