Serwis

Serwis pełen korzyści

Dla nas każde Volvo jest tak samo ważne. Dlatego przygotowaliśmy ofertę specjalną dla używanych modeli. Skorzystaj z niej teraz i zyskaj na naprawie i wymianie części. Pamiętaj, że wizyta w Autoryzowanym Serwisie to gwarancja najwyższej jakości obsługi i zawsze oryginalnych części.

Program 4+

Jeśli Twoje Volvo ma 4 lata lub więcej, możesz cieszyć się najwyższym standardem serwisu i skorzystać z wyjątkowych ofert: do 30% na wybrane, oryginalne części zamienne i do 50% na usługę serwisową.

Wymiana w ASO

Firma, która zbudowała Twój samochód, wie najlepiej, czego mu potrzeba. Dzięki wizytom w naszych autoryzowanych serwisach masz pewność, że Twoje Volvo ma zapewnioną najlepszą opiekę. Opiekę naszych techników, którzy wymieniają zużyte podzespoły na te same części, których użyliśmy fabrycznie w produkcji. W ten sposób przygotowujemy Twój samochód na kolejne kilometry bezawaryjnej jazdy.

Zalety wyboru autoryzowanego serwisu Volvo w Olsztynie

Jesteś kierowcą samochodu marki Volvo? Przyszedł czas wymiany klocków lub tarcz hamulcowych, filtrów lub oleju? W takim razie skorzystaj z oferty autoryzowanego serwisu Volvo w Olsztynie. Czekamy na Ciebie z szeroką ofertą usług do wyboru. Zastanawiasz się jednak, dlaczego warto postawić na autoryzowany serwis Volvo Nord Auto Olsztyn?

Jest ku temu przynajmniej kilka powodów. Jednym z nich jest bez wątpienia najwyższa jakość usług, a wszystko to za sprawą doświadczonego, wykwalifikowanego zespołu pracowników w naszym zakładzie. Zatrudniamy osoby znające się na mechanice i elektryce pojazdów marki Volvo jak nikt inny! Co więcej, nie brak u nas fachowców dbających o oprogramowania czy aktualizację map.

Serwis Volvo Nord Auto Olsztyn to dobra decyzja dla wszystkich, którzy szukają gwarancji i ustalonej ceny zawsze przed rozpoczęciem napraw. Będziesz wiedział, ile musisz zapłacić, co pozwoli Ci się do tego odpowiednio przygotować.

Jednak to wciąż nie koniec, wybierz autoryzowany serwis Volvo, jeśli chcesz, aby wymiana zużytych lub uszkodzonych części odbywała się według wszelkich zaleceń producenta. Co więcej, w czasie wymiany nasi pracownicy zadbają o to, aby nowe elementy wszelkich układów w samochodzie były w stu procentach nowe, oryginalne i oczywiście odpowiednio trwałe.

Stawiając na serwis Volvo w Olsztynie, możesz zyskać także dożywotnią gwarancję na wszystkie wymienione części w Twoim modelu. Wspominaliśmy już o aktualizacji map i oprogramowania przez naszych pracowników? Wiedz, że przy każdej wizycie w serwisie, dokonamy tego gratis! Jak widzisz, są powody przemawiające za wyborem Nord Auto w Olsztynie. Liczymy, że wkrótce do nas zawitasz, czekamy na Ciebie!

Prosty formularz i gotowe – wizyta umówiona!

Na naszej stronie internetowej czeka na Ciebie formularz zgłoszeniowy. Wystarczy, że go wypełnisz, a wizyta zostanie wstępnie umówiona. Pozostanie Ci już wtedy tylko oczekiwanie na konkretny dzień! Co musisz wypełnić w formularzu?

Przede wszystkim swoje dane kontaktowe, będą to jednak tylko te podstawowe, które ułatwią nam kontakt z Tobą w celu omówienia szczegółów wizyty, jeśli będzie to konieczne. Poprosimy Cię o imię, numer telefonu, nazwisko czy e-mail.

Autoryzowany serwis Volvo Nord Auto w Olsztynie wymaga podczas wypełniania formularzu kilku informacji dotyczących samego pojazdu. Potrzebujemy numer VIN samochodu, a także jego rok produkcji. Poprosimy Cię także o zaznaczenie modelu, jaki zostanie przez nas przyjęty do serwisu. Na koniec wybierzesz usługę, jakiej od nas oczekujesz na przykład przegląd okresowy lub serwis klimatyzacji.

Usługi świadczone przez naszych serwisantów w Olsztynie

Autoryzowany serwis Volvo świadczy dla swoich klientów szereg usług. Będąc jednym z nich, możesz skorzystać z serwisu klimatyzacji. To przede wszystkim uzupełnienie czynnika czy ozonowanie klimatyzacji w celu jej oczyszczenia, a także lepszej pracy w okresie letnim. Nasza oferta opiera się także na instalacji systemu komunikacji z asystentami Volvo i narzędziami, które umożliwiają zdalne sterowanie Twoim samochodem.

To jednak nie koniec, dla wszystkich klientów autoryzowany serwis Volvo Nord Auto Olsztyn zapewnia darmowe aktualizacje i optymalizacje oprogramowania pojazdu. Nie brak pełnego serwisu, w jego skład wchodzi głównie wymiana elementów wyeksploatowanych, takich jak filtry i oleje. Oczywiście zapewniamy pełen serwis w przypadku uszkodzeń lub awarii konkretnych części. Na wszystkie wymienione elementy oferujemy dożywotnią gwarancję!

Door to Door – dlaczego miałbyś tracić swój cenny czas?

Serwis Volvo w Olsztynie zapewnia także usługę door to door, czyli możliwość skontaktowania się z nami telefonicznie lub po wypełnieniu formularza i ustaleniu dogodnego terminu napraw. Z tym że jednak nie musisz przyjeżdżać pojazdem do serwisu, bo nasz pracownik odbierze go od Ciebie.

Po dokonaniu napraw, wymian czy aktualizacji, otrzymasz pod swoje drzwi auto umyte i przygotowane do dalszej jazdy. Co ważne, cała usługa kosztuje symboliczną złotówkę. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty! Autoryzowany serwis Volvo Nord Auto Olsztyn czeka!

Nie znalazłeś wymarzonego auta? Napisz do nas lub zadzwoń 89 672 40 41
Skontaktuj się z nami

Zapytaj o szczegóły

Odezwiemy się do Ciebie w ciągu 2 godzin

Więcej › Jeżeli wyrazi Pan/Pani zgodę, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane przez administratora - Volvo Car Poland sp. z o.o., Warszawa (02-884), ul. Puławska 558/560 (VCP), na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO), w celu marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo. Informujemy, że: podanie danych jest dobrowolne, może Pan/Pani w każdej chwili wycofać zgodę (w tym przy użyciu danych kontaktowych administratora lub inspektora ochrony danych), wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, z inspektorem ochrony danych VCP może się Pan/Pani skontaktować przy użyciu adresu mailowego: globdpo@volvocars.com, odbiorcami Pana/Pani danych osobowych będą podmioty świadczące usługi na rzecz VCP, w tym: dostawcy usług marketingowych i IT, autoryzowani dealerzy Volvo, podmioty z grupy kapitałowej Volvo oraz partnerzy oferujący produkty Volvo Car Financial Services (np. kredyty, leasingi i ubezpieczenia), dane osobowe będą przechowywane nie dłużej niż przez 30 lat, przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i przeniesienia (wniosek o realizację tych uprawnień można złożyć pod adresem: https://www.volvocars.com/pl/forms/subject-rights-request-form), a także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane również w formie profilowania online i profilowania społecznościowego, które będzie polegało na zbieraniu i agregowaniu Pana/Pani danych w celu stworzenia profilu klienta i przedstawiania materiałów reklamowych i ofert lepiej dostosowanych do Pana/Pani potrzeb. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych w sieci Volvo zamieściliśmy na stronie: https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa), lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez kontakt głosowy na podany przeze mnie numer telefonu, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci. Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa) lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej, a także za pomocą wiadomości SMS, na podany przeze mnie adres e-mail lub numer telefonu komórkowego. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci. Mniej ‹

* Dane konieczne do podania w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, przy czym spośród danych: numer telefonu i adres e-mail wystarczy podanie tylko jednej z tych danych wraz z zaznaczeniem odpowiedniej zgody poniżej (druga zgoda jest zgodą na kontakt telefoniczny, zaś trzecia zgoda jest zgodą na kontakt mailowy). Pierwsza z poniższych zgód jest konieczna do zaznaczenia w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, niezależnie od tego, czy podany zostanie numer telefonu czy adres e-mail.

Dealer Nord Auto otrzymał twoją wiadomość

Wszystko poszło zgodnie z planem. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą w ciągu 2 godzin.
|

Używamy plików cookie, aby maksymalnie ułatwić Państwu korzystanie z naszej witryny internetowej, w tym także w celu dostosowania jej zawartości i reklam do Państwa preferencji, oferowania funkcji mediów społecznościowych oraz w celu analizy ruchu. Pliki cookie obejmują pliki związane z kierowaniem treści oraz pliki do zaawansowanej analityki. Więcej informacji podano w sekcji Informacje na stronie z opisem plików cookie. Klikając Akceptuj, wyrażają Państwo zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby zmienić rodzaj wykorzystywanych przez nas plików cookie, prosimy kliknąć „Ustawienia plików cookie”.

ZAAKCEPTUJ WSZYSTKIE
DOSTOSUJ
USTAWIENIA PLIKÓW COOKIE
ZAWSZE
AKTYWNE

OBSŁUGA SERWISU I USŁUG PODSTAWOWYCH

Te pliki są wymagane i nie można ich wyłączyć.
Dzięki nim serwis może działać a podstawowe funkcje mogą być obsługiwane.

POMIAR WYDAJNOŚCI

Dzięki tym danym analizujemy wykorzystanie naszego serwisu, min. mierzymy jego wydajność. Te dane pomagają nam uzyskać informacjęo treściach, jakich poszukują uzytkownicy naszego serwisu, jak często do niego wracają. Dzięki temu możemy udoskonalać nasz serwis.

PERSONALIZACJA REKLAM

Te informacje cookies pozwalają nam na umieszczanie reklam, które odpowiadają zainteresowaniom użytkowników.Bez tych informacji użytkownicy będą widzieli reklamy niezgodne z ich potrzebami.