Wypożyczalnia samochodów w Olsztynie

Dealer Volvo w Olsztynie zaprasza do skorzystania z oferty największej wypożyczalni samochodów w regionie – EcoRental. Firma oferuje sprzedaż, wynajem oraz kompleksową ubsługę pojazdów, w tym aut marki Volvo dla klientów indywidualnych i firm. Olsztyński oddział wypożyczalni znajduje się przy ulicy Warszawskiej 117D i proponuje szeroki wybór aut różnej klasy. EcoRental to wynajem samochodów w Olsztynie na dowolny wybrany czas – w ofercie krótkoterminowej lub długoterminowej. Niezależnie, czy chcesz wypożyczyć auto zastępcze, samochód na rodzinny wyjazd lub w komfortowych warunkach pragniesz zwiedzić wybrane miasto- tutaj znajdziesz samochód dostosowany do swoich indywidualnych potrzeb.

Wynajem aut w Olsztynie, które bezpiecznie dowiozą Cię do celu

Volvo to marka samochodów należąca do szwedzkiego przedsiębiorstwa Volvo Car Corporation, którego historia sięga 1927 roku. Samochody tej marki od początku produkcji, konstruowane były z myślą o surowym skandynawskim klimacie. Modele Volvo wyróżniają się, więc wysoką jakością produkcji, niezawodnością oraz eleganckim wykończeniem. Warto się o tym przekonać wybierając jedno z aut Volvo, które jest dostępne w olsztyńskiej wypożyczalni EcoRental.

Już teraz sprawdź aktualną flotę modeli Volvo i wybierz samochód dla siebie!

Luksusowy SUV Volvo XC60

W klasie SUV+ wypożyczalnia samochodów w Olsztynie proponuje wybór auta premium, lidera sprzedaży w swojej klasie w Europie, czyli Volvo XC60. SUV to prawdziwy synonim prestiżu i elegancji, samochód, który łączy cechy luksusowego samochodu osobowego i terenowego. Volvo XC60 to mocne auto, w którym nowoczesna technologia działa intuicyjnie i naturalnie, jednocześnie oferując wysoki komfort podczas jazdy. Automatyczna skrzynia biegów, napęd na cztery koła dla wymagających, a do tego ekonomiczny silnik. To najlepiej sprzedające się auto tej szwedzkiej marki, gdzie znakomite wzornictwo idzie w parze z jego bogatym wnętrzem. XC60 to najważniejsza premiera Volvo ostatnich lat, dlatego gwarantujemy, że każda podróż tym modelem okaże się prawdziwą przyjemnością.

Siedmioosobowe Volvo XC90 dla całej rodziny

Z kolei w klasie SUV P w wypożyczalni EcoRental dostępny jest siedmioosobowy Volvo XC90 z silnikiem D5 i napędem na cztery koła. Każdy element tego modelu zaprojektowany został tak, aby jego prowadzenie samochodu było prostsze, bardziej komfortowe i mniej stresujące. Volvo XC90 to samochód sportowo-użytkowy, którego elementy są wykonane z najwyższej jakości materiałów. Wentylowane fotele z ergonomicznym oparciem, funkcją masażu, a do tego czterostopniowa, elektryczna regulacja podparcia odcinka lędźwiowego. Dodatkowo, samochód został wyposażony także w różne tryby jazdy – komfortowy i terenowy – dopasowane do rodzaju nawierzchni i aktualnego nastroju kierowcy.

Eleganckie i niezawodne Volvo S80

Wypożyczalnia aut EcoRental w klasie E proponuje również wynajem modelu Volvo S80 z automatyczną skrzynią biegów. To samochód najwyższej klasy, którego moc i wydajność silnika wyzwala uśmiech na twarzy kierowcy podczas przyśpieszania i wyprzedzania. Wysoki poziom bezpieczeństwa sprawia, że cała pięcioosobowa rodzina będzie czuć się w nim bezpiecznie. Wyjątkowy komfort jazdy w Volvo S80 zapewnia dodatkowo ergonomiczne, zaprojektowane wnętrze, skórzane wykończenie oraz wentylowane fotele, idealnie dopasowane do sylwetki kierowcy i jej pasażerów.

Skontaktujemy się z Tobą

Masz pytanie? Wypełnij poniższy formularz, skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe.

Zobacz również